२४४ स्थानको मत परिणाम घोषणा : १०५ स्थानसहित एमाले पहिलो, ९२ स्थानमा काँग्रेस र ४४ स्थानमा माओवादी (कुन पार्टीले कहाँ जिते ? हेर्नोस पूर्ण विवरणसहितको सूची)

maitrinews

काठमाडौँ । पहिलो चरणको निर्वाचन अन्तर्गत ३४ जिल्लाका २८१ स्थानमा सम्पन्न भएको स्थानीय तह चुनाव अन्तर्गत अहिले सम्म २४४  तहको मतगणना सम्पन्न भएको छ जसमा नेकपा एमालेले १०५स्थानमा विजय हासिल गरेको छ । त्यसैगरी नेपाली काँग्रेसले ९२
स्थान,नेकपा माओवादी केन्द्रले ४४ स्थान र ६ स्थानमा अन्यल जितेका छन् ।

एमालेले विजयी प्राप्त गरेका नगरपालिका प्रमुख :

१) ओमवहादुर वुढा – त्रिपुरासुन्दरी नगरपालिका डोल्पा
२) गणेश वहादुर शाही- ठुलीभेरी नगरपालिका डोल्पा
३) सीपी घर्ती मगर – भेरी नगरपालिका जाजरकोट
४) रत्नवहादुर खड्का- नारायण नगरपालिका दैलेख
५) सूर्यवहादुर शाही – चामुण्डा नगरपालिका दैलेख
६) जशी प्रसाद पाण्डे- खाडाचक्र नगरपालिका कालिकोट
७) पदमपाणी शर्मा – फलेवास नगरपालिका पर्वत
८) वालकृष्ण आचार्य- धुनिवेशी नगरपालिका धादिङ
९) टंक जिरेल – जिरी नगरपालिका दोलखा
१०) सुवर्ण श्रेष्ठ – शंखरापुर नगरपालिका काठमाण्डौं
११) रमेश बस्नेत – मन्थली नगरपालिका रामेछाप
१२) देवकुमार नेपाली- ढोरपाटन नगरपालिका बागलुङ
१३) गगनसिङ्ग सुनार- लेकबेशी नगरपालिका सुर्खेत
१४) लाल ब.महतारा- छेडागाडा नगरपालिका जाजरकोट
१५) जनक मिश्र – सुन्दरबजार नगरपालिका लमजुङ
१६) भुपराज अधिकारी – गल्याङ्ग नगरपालिका स्याङ्जा
१७) खड्गराज उपाध्याय- आठबिस नगरपालिका दैलेख
१८) डम्मर अर्याल – मेलम्ची नगरपालिका सिन्धुपाल्चोक
१९) निम्फोञ्ज शेर्पा – बार्हबिसे नगरपालिका सिन्धुपाल्चोक
२०) सिमा क्षेत्री- पुतलिबजार नगरपालिका स्याङ्जा
२१) छत्र राज पौडेल – गैंडाकोट नगरपालिका नवलपुर
२२)जनक पौडेल – बागलुङ नगरपालिका बागलुङ
२३) गोबिन्द पुन- बनगाड कुभिण्डे नगरपालिका सल्यान
२४) गुमान सिङ्ग अर्याल – बेसिशहर नगरपालिका लमजुङ
२५) खड्ग खत्री – कमलामाई नगरपालिका सिन्धुली
२६) लक्ष्मी नरसिङ्ग बादे – बनेपा नगरपालिका काभ्रे
२७) प्रकाश अधिकारी – टोखा नगरपालिका काठमाडौ
२८) मेघ ब. थापा – भिमाद नगरपालिका तनहुँ
२९) रोसन पाख्रीन- रामेछाप नगरपालिका रामेछाप
३०) चन्द्रा कुमारी पुन – कावासोती नगरपालिका नवलपुर
३१) भरत ब. के .सि – भिमेश्वर नगरपालिका दोलखा
३२) घनश्याम रावत – दुधौली नगरपालिका सिन्धुली

एमालेले विजयी प्राप्त गरेका गाउँपालिका अध्यक्ष :

१) लोकेन्द्र ब.घले- चामे गा.पा मनाङ
२) कान्छा घले- नेस्याङ गा.पा मनाङ
३) अङ्गद राना – काइके गा.पा डोल्पा
४) आस ब.थकाली- घरपझोङ गा.पा मुस्ताङ
५) टासी टन्डु गुरुङ- शेफोक्सुन्डो गा.पा डोल्पा(निर्बिरोध)
६) घनश्याम सुवेदी- फेदि खोला गा.पा स्याङ्जा
७) बेद ब.गुरुङ- मादी गा.पा कास्की
८)नरेन्द्र कु.शाही- सिबालय गा.पा जाजरकोट
९)रामचन्द्र दाहाल- महांकाल गा.पा ललितपुर
१०) दुर्गा ब.थापा- देवघाट गा.पा तनहुँ
११) चित्र ब.चलाउने- ढोरचौर गा.पा सल्यान
१२) कैसाङ नुर्पु तामाङ -गोसाइँकुण्ड गा.पा रसुवा
१३) खिमनारायण मानन्धर- हरिनाश गा.पा स्याङ्जा
१४) नवराज ओझा- रुपा गा. पा कास्कि
१५) रतन नाथ योगी- तिला गा.पा जुम्ला
१६) राजु पौडेल- महाशिला गा.पा पर्वत
१७) दल ब. फडेरा- अदानचुली गा.पा हुम्ला
१८) प्रेम ब. बुढा- भैरवी गा.पा दैलेख
१९) कर्ण ब.गुरुङ्ग- माछापुच्छ्रे गा.पा कास्कि
२०) जङ्ग ब.शाही- महावु गा.पा दैलेख
२१) सीता कुमारी पौडेल- कालिका गा.पा रसुवा
२२) सुधिर पौडेल- आधिखोला गा.पा स्याङ्जा
२३) बिदुर हुमागाई- मकवानपुर गढी गा.पा मकवानपुर
२४)कृष्ण ब.खुलाल- खानिखोला गा. पा काभ्रे
२५) खड्ग सुनुवार- गोकुलगंगा गा.पा रामेछाप
२६) शेर ब.सुनुवार- उमाकुण्ड गा.पा रामेछाप
२७) प्रेम प. सिलवाल- सिद्धलेक गा.पा धादिङ्ग
२८) जीवन लामा- इन्द्रसरोवर गा.पा मकवानपुर
२९) खिम थापा- कालीगण्डकी गा.पा स्याङ्जा
३०)टंक ब मोक्तान- कैलाश गा.पा मकवानपुर
३१) धिर ब शाही- ठाँटिकाँध गा.पा दैलेख
३२) अमर ब. थापा मगर- काठेखोला गा.पा बागलुङ
३३) कमल नेपाल- लिसंखुपाखार गा.पा. सिन्धुपाल्चोक
३४) राम कुमार आचार्य- थाक्रे गा.पा धादिङ
३५) दुर्गा ब शाक्य- नेत्रावती गा.पा धादिङ
३६) घनश्याम कार्की- फिक्कल गा.पा सिन्धुली
३७) केदार क्षेत्री- बलेफी गा.पा सिन्धुपाल्चोक
३८) थमसरा पुन- धौलागिरी गा.पा म्याग्दी
३९) भिम सेन- कपुरकोट गा.पा सल्यान
४०) रण वहादुर राना- घिरिङ गा.पा तनहु
४१) अर्जुन गुरुङ- मस्याङदी गा.पा लमजुङ
४२) हिदम लामा- भिमफेदी गा.पा मकवानपुर
४३) उब्जन शाही – खत्याड गा.पा मुगु
४४) रमेश वस्ती – तार्केश्वर गा.पा नुवाकोट
४५) होम नारायण श्रेष्ठ- जुगल गा.पा सिन्धुपाल्चोक
४६) कमल भुषाल- बिहादी गा.पा पर्वत
४७) गोबिन्द ब. खड्का- लिखु गा.पा रामेछाप
४८) डम्मर ब. खत्री – कालिमाटी गा.पा सल्यान
४९) टासी लामा- पाँचपोखरी गा. पा सिन्धुपाल्चोक
५०) सत प्र. रोका- मंगला गा.पा म्याग्दी
५१) दान ब.थापा- भगवतीमाई गा.पा दैलेख
५२) मेहरसिङ्ग पाइजा- बडिगाड गा.पा बागलुङ
५३) चुन प्र.शर्मा – बिरुवा गा.पा स्याङ्जा
५४) बल ब.अधिकारी – गंगाजमुना गा.पा धादिङ
५५) सोयम ब.खड्का – गौरीशंकर गा.पा दोलखा
५६) गुमानध्वज कुँवर – भुम्लु गा.पा काभ्रे
५७) कबिन्द्र कुमार के सी- सिम्ता गा.पा सुर्खेत
५८) भरत दुलाल – सैलुङ्ग गा.पा दोलखा
५९) प्रेम पौडेल – मोदि गा.पा पर्वत
६०) विन कुमार थामी – कालिञ्चोक गा.पा दोलखा
६१) इश्वर चन्द्र पोखरेल – तामाकोसी गा.पा दोलखा
६२) शम्भु कुमार थापा- त्रीपुरासुन्दरी गा.पा धादिङ
६३) कृष्ण हरि श्रेष्ठ – गल्छी गा.पा धादिङ
६४) राजेन्द्र बिक्रम बस्नेत – गजुरी गा.पा धादिङ

६५)  भुपेन्द्र श्रेष्ठ -त्रिपुरा सुन्दरी गापा सिन्धुपाल्चोक
६६) प्रेम घले -क्होलासोथर गाउँपालिका लमजुङ
६७) एकराज उप्रेती – मनहरी गाउँपालिका मकवानपुर
६८) धिरबहादुर शाही -चौकुने गाउँपालिका सुर्खेत
६९) प्रैम कुमार तामाङ – गाँडादेवी गाउँपालिका रामेछाप 

अहिलेसम्म कांग्रेसले जितेका स्थानीय तह :

१.नारफु गाउँपालिका, मनाङ
२.लोमान्थाङ गाँउपालिका, मुस्ताङ
३.नोसाङ गाउँपालिका, मनाङ
४.तमानखोला गाउँपालिका, बागलुङ
५.वुंदिकाली गाँउपालिका, नवलपरासी
६.कुशे गाँउपालिका, मुस्ताङ
७. डुगेश्वोर गाँउपालिका, दैलेख
८ .मातारासी गाँउपालिका, जुम्ला
९. बाह्रगाँउ गाँउपालिका, मुस्ताङ
१०.थासांग गाँउपालिका, मुस्ताङ
११. सिंजा गाँउपालिका, जुम्ला
१२. चुमनुब्री गाँउपालिका, गोरखा
१३ विनय त्रिवेणी गाँउपालिका, नवलपरासी
१४.गोलन्जोर गाँउपालिका, सिन्धुली
१५.बारबोटे गाँउपालिका, जाजरकोट
१६. उत्तरगया गाँउपालिका, रसुवा
१७.पैयु गाँउपालिका, पर्वत
१८. त्रिवेणी गाँउपालिका, सल्यान
१९. मध्यनेपाल नगरपालिका, लमजुङ
२०. कनकसुन्दरी गाँउपालिका, जुम्ला
२१. बेथानचोक गाँउपालिका काभ्रे
२२. मुगुम, कार्मारोम गाँउपालिका, मुगु
२३. किस्पाङ गाँउपालिका, नुवाकोट
२४. हुप्सिकोट गाँउपालिका, नवलपरासी
२५ बुलिङटार गाँउपालिका, नवलपरासी
२६.घ्याङलेख गाँउपालिका, सिन्धुली
२७ सिमिकोट गाँउपालिका, हुम्ला
२८.निसिखोला गाँउपालिका, बाग्लुङ
२९. चीङगाड गाउँपालिका, सुर्खेत
३० गल्कोट नगरपालिका, बाग्लुङ
३१.नौकुंड गाँउपालिका, रसुवा
३२, अन्नपूर्ण गाँउपालिका, कास्की
३३.बैत्यश्वर गाँउपालिका, दोलखा
३४ बेनी नगरपालिका, म्याग्दी
३५ तादी गाँउपालिका, नुवाकोट
३६ तेमाल गाँउपालिका, काभ्रे
३७ मालिका गाँउपालिका, म्याग्दी
३८ गण्डकी गाँउपालिका, गोरखा
३९. खानियाबास गाँउपालिका, धादिङ
४०. आबुखैरेनी गाँउपालिका, तनहु
४१. सिरानचोक गाँउपालिका, गोरखा
४२. दुधपोखरी गाँउपालिका, लमजुङ
४३. बराहताल गाँउपालिका, सुर्खेत
४४. छात्रेश्वर गाँउपालिका, सल्यान
४५. ऋषिङ गाँउपालिका, तनहुँ
४६. अजिर्कोट गाँउपालिका, गोरखा
४७. इच्छाकामना गाँउपालिका, चितवन
४८ चापाकोट गाँउपालिका, स्याङजा
४९. देवचुली नगरपालिका, नवलपरासी
५०.रोसी गाँउपालिका, काभ्रे
५१.चन्दननगर गाँउपालिका, हुम्ला
५२.चन्दनाथ नगरपालिका, जुम्ला
५३ दक्षिणकलि नगरपालिका, काठमाडौँ
५४ अर्जुन चौपारी गाँउपालिका, स्याङजा
५५ ज्वालामुखी गाँउपालिका, धादिङ
५६ मध्यबिन्दु नगरपालिका, नवलपरासी
५८. म्याग्दे गाँउपालिका, तनहुँ
५९. रघुगंगा गाँउपालिका, म्याग्दी
६०. धार्चे गाँउपालिका, गोरखा
६१. भिरकोट नगरपालिका, स्याङजा
६२. जलजला गाँउपालिका, पर्वत
६३. छाँयानाथ नगरपालिका, मुगु
६४. बागमती गाँउपालिका, ललितपुर
६५ बिगु गाँउपालिका, दोलखा
६६. लिखु गाँउपालिका, नुवाकोट
६७. मेघाङ गाँउपालिका, नुवाकोट
६८. कुश्मा नगरपालिका, पर्वत
६९. व्यास नगरपालिका, तनहुँ
७०. शुक्लागण्डकी नगरपालिका, तनहुँ
७१. वालिङ नगरपालिका, स्याङजा
७२. तामानखोला गाँउपालिका, बाग्लुङ
७३. निसीखोला गाँउपालिका, बाग्लुङ
७४. गोरखा नगरपालिका, गोरखा
७५. महावै गाँउपालिका, कालिकोट
७६. सुनकोशी गाँउपालिका, सिन्धुपाल्चोक
७७. आरुघाट गाँउपालिका, गोरखा
७८. सुलिकोट गाँउपालिका, गोरखा
७९. भानु नगरपालिका, तनहुँ
८०. भीमसेन गाँउपालिका, गोरखा
८१. आरुघाट गाँउपालिका, गोरखा

माओवादी केन्द्र विजयी स्थानीय तह

१.गुठिचौर गाउँपालिका, जुम्ला
२.मुड्केचुला गाँउपालिका, डोल्पा
३.जगदुल्ला गाउँपालिका, डोल्पा
४.ताजकोट गाँउपालिका, हुम्ला
५.हिमा गाउँपालिका, जुम्ला
६. सानीभेरी गाँउपालिका, रुकुम
७. दर्मा गाँउपालिका, सल्यान
८. मारिनठाकुर गाँउपालिका, सिन्धुली
९. पाजाकोट गाँउपालिका, हुम्ला
१०. मरिण गाँउपालिका, सिन्धुली
११ कोन्ज्योसोम गाँउपालिका, ललितपुर
१२. मुसिकोट नगरपालिका, रुकुम
१३. बन्दीपुर गाँउपालिका, तनहु
१४ चंखेली गाँउपालिका, हुम्ला
१५. बाफिको गाँउपालिका, रुकुम
१६. त्रिबेणी गाँउपालिका, रुकुम
१७. तातोपानी गाँउपालिका, जुम्ला
१८. ताराखोला गाँउपालिका बाग्लुङ
१९. बागमती गाँउपालिका, मकवानपुर
२० नम्खा गाँउपालिका, हुम्ला
२१. हरिहरपुरगढी गाँउपालिका, सिन्धुली
२२. चौरजहारी नगरपालिका, रुकुम
२२. बगचौर, गाँउपालिका, सल्यान
२३. दोरम्बा गाँउपालिका, रामेछाप
२४.रास्कोट गाँउपालिका, कालिकोट
२५ महाभारत गाँउपालिका, काभ्रे
२६. शहीद लखन गाँउपालिका, गोरखा
२७ सर्केगाँड गाँउपालिका, हुम्ला
२८. दोर्दी गाँउपालिका, लमजुङ
२९.जुनीचांदी गाँउपालिका, जाजरकोट
३०. आठ्बिसकोट गाँउपालिका, रुकुम
३१. सुलिकोट गाँउपालिका, गोरखा
३२ बेनिघाट रोराङ गाँउपालिका, धादिङ
३३.पचाल झरना गाँउपालिका, कालिकोट
३४. सान्नी त्रिबेणी गाँउकालिका, कालिकोट
३५. पलाता गाँउपालिका, कालिकोट
३६.सर्के गाँउपालिका, हुम्ला

स्वतन्त्र विजयी स्थानीय तह

१.दालोमे गाउँपालिका, मुस्ताङ
२. डोल्मो गाँउपालिका, डोल्पा

राप्रपा

१.रुवी भ्याली गाँउपालिका, धादिङ

नयाँ शक्ति नेपाल पार्टी

१.पार्वतीकुण्ड गाँउपालिका, रसुवा

राष्ट्रिय जनमोर्चा नेपाल

१.वरेङ गाँउपालिका, बाग्लुङ